آخرین نشست هیأت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، با دعوت از مهندس سلگی آخرین جلسه هیأت مدیره……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، با دعوت از مهندس سلگی آخرین جلسه هیأت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان با حضور تمامی اعضا برگزار گردید.
در ابتدا قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن، اظهار داشت: بهترین کارها پس از ایمان به خدا، دوستی با مردم است و بهترین نزد خداوند بعد از اِدای واجبات، خوشحال کردن مسلمان است و امروز چه کار ارزشمندی در جهت خانه دار شدن خانواده ی معلولی شویم که مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اند و دعای خیر بدرقه تان نمودند و این امر جز عنایت پروردگار نمی باشد.
سپس مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: کارهای ارزشمند انجمن خیرین استان نمایان است و عدم استمرار کمک انجمن مرکز در این راه، می تواند بحران برای انجمن و بنیاد استان را به دنبال داشته باشد. انتظار می رود اهمیت  ویژه ای از نظر مالی در سال آینده به استان داشته باشند تا رونق بهتری در انجام مأموریت های محوله انجام گیرد.
مدیرعامل انجمن خیرین استان ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی، از اعضای هیأت مدیره که در انجام ساخت و ساز واحدهای مسکونی، این انجمن را حمایت کردند، قدردانی نمود. سپس موارد صورتجلسه قبل مطرح و کارهای انجام گرفته توسط خیّر و بنیاد مسکن ارائه شد. سپس دستور کار جلسه در سه مورد، دریافت زمین ۵۵ واحدی دیلم و نحوه چگونگی ساخت و ساز زمین یاد شده- پروژه عالیشهر و مسائل حقوقی پرونده صندوق قرض الحسنه مطرح و تصمیات لازم در این خصوص گرفته شد.
در پایان مهندس سُلگی، راهکارهای لازم را ارائه نمود و افزود: استفاده از ظرفیت خیریه های موجود در استان و استفاده از برند انجمن در احداث واحدهای مسکونی، ایجاد تفاهمنامه با در نظر گرفتن نقش حمایتی انجمن در ساخت و سازها، گرفتن زمین و تسهیلات روستایی، شناسایی خیّرین در مورد تعمیرات، تکمیل ساختمان، کمک در رهن و اجاره و متصل کردن خیّرین به انجمن از جمله  کارهایی است که می توان در این زمینه تلاش و پیگیری نمائیم. همچنین با امام جمعه و جماعت در شهر و روستا، بعنوان یک کار گروهی و جمعی در جهت رسیدگی به اقشار کم درآمد و نیازمند مسکن، می توان اهداف انجمن را دنبال نمود.

 

 

Print Friendly, PDF & Email