آخرین خبرها

آغازعملیات اجرایی طرح هادی درجزیره شیف

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهرگفت: برای تکمیل اجرای طرح هادی جزیره شیف……..

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهرگفت: برای تکمیل اجرای طرح هادی جزیره شیف مبلغ ۳ میلیارد ریال از اعتبارات داخلی بنیاد مسکن استفاده خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر ابراهیمی فرمانداربوشهر، رحیمی بخشدارمرکزی، مهندس زارعی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، مهندس زارعی مدیربنیاد مسکن شهرستان، اعضای شورا ودهیاری در مراسمی با حضور تعدادی از مردم جزیره کلنگ عملیات اجرایی طرح هادی جزیره شیف به زمین زده شد.
مهندس زارعی گفت: این طرح شامل دو فاز در محله غربی وشرقی جزیره به طول یک کیلومتر با ۱۰ هزارمتر مربع بهسازی معابر،۲۰۰متر کانال دفع آب های سطحی، چهار دستگاه پل به اجرا در خواهد آمد و تا پایان تیرماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.
وی اضافه کرد ۳ هزار متر مربع محوطه سازی، پارک و ساخت یادمان شهدای گمنام نیز از دیگر کارهای این طرح است که دومیلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای آن هزینه خواهد شد.

IMG_5987

درادامه بخشدارمرکزی بوشهربیان داشت: ابتدا مسیرهای دسترسی هر دو محله جزیره شیف ساماندهی و سپس به تعریض خیابان ها و کوچه ها وآسفالت آنها پرداخته خواهد شد وی افزود دراین چند سال اخیر پروژه های عمرانی زیادی اجرا شده که مهمترین آنها احداث راه دسترسی زمینی، طرح هادی واجرای بهسازی معابر به این جزیره می باشد.

IMG_6048

درپایان ابراهیمی فرماندار بوشهرضمن تشکراز تمامی کسانی که درامر خدمت رسانی به مردم دراین جزیره همت گماشتند قدردانی نمود و اضافه کرد دولت برای اجرای این گونه پروژه ها هزینه می کند و انتظارازمردم، یاری کردن می باشد و هر طرح عمرانی که سود آن به همه مردم شهر یا روستا می رسد نباید به خاطر یک دیوار ناتمام و ناقص، خللی درطرح بوجود آید و همکاری مردم، مسئولان را در خدمات رسانی بهتر و بیشتر مصم تر خواهد نمود.
فرماندار بوشهر بیان داشت بنیاد مسکن سابقه درخشانی در آبادانی روستاهای کشور دارد و دولت تلاش کرده با عدالت به همه نقاط توجه کند و مسائل و مشکلات جزیره شیف و سایر نقاط دیگر را با وحدت و همدلی مردم و مسئولان بر طرف نماید.

IMG_6002

IMG_6006

IMG_6013IMG_6026

Print Friendly, PDF & Email