آخرین خبرها

اجرای طرح هادی در ۱۳۵ روستای استان بوشهر

اعتبارات پروژه های طرح هادی روستایی در سال ۱۳۹۲ از سوی معاونت برنامه ریزی استانداری به اداره کل بنیاد مسکن ابلاغ گردید.

روابط عمومی بنیادمسکن استان بوشهر اعلام کرد: اعتبارات پروژه های طرح هادی روستایی در سال ۱۳۹۲ از سوی معاونت برنامه ریزی استانداری به اداره کل بنیاد مسکن ابلاغ گردید. این اعتبارات از محل استانی و دو درصد نفت وگاز در قانون بودجه  سال ۱۳۹۲ کل کشور بالغ بر۲۲۰میلیارد ریال تعیین شده است . اعتبارات ابلاغ شده جهت اجرای طرح هادی در۱۳۵ روستا در سطح استان توسط بنیاد مسکن به اجرا در خواهد آمد.

Print Friendly, PDF & Email

۲ نظر

  1. رئیس کل بنیاد مسکن استان بوشهر
    باسلام و تقدیم احترام
    روستای کوری حیاتی هم یکی از همین روستاهای شاخص بود که در ایام رمضان سال جاری آقای مهندس شریفی از اداره محترم بنیاد مسکن جم با دهیار و شورا صورتجلسه نموده و همچنین روستای مارا بعنوان روستای شاخص انتخاب نمودند . اما در دوره جدید شوراها این وضعیت تغییر کرده و روستای علی آباد را در کنار شهرستان جم جایگزین نمودند . ما که صدایمان جایی نمیرسه اما خواهشمندیم این حق را برای روستای ما زنده نمایید.روستای ما با یش از هزار نفر جمعیت و اولین روستا از سمت شهر جم به پالایشگاه فجر می باشد. ولی فاقد پارک و فضای ورزشی ، تفریحی ، و هر گونه امکانات می باشد. در اجرای طرحهای هادی خیلی عقب افتاده ایم. اگر این مبلغ به روستای ما برگردد خیلی مسایل و مشکلات حل میشود . آقایان و بزرگواران از شما تقاضامندیم با شورای اسلامی روستا همگاری نموده و مارا در این امر مهم یاری رسانید.
    علی(ع) یارتان باد.

    • انتخاب روستای های شاخص بر اساس جمعیت روستا، وسعت روستا، اهمیت روستا در شهرستان و انجام جابجایی شبکه آب و برق روستا و پایان عملیات گاز رسانی روستا بوده و توسط مسئولین سیاسی شهرستان، امور روستایی استانداری و با هماهنگی استاندار محترم انجام و به عنوان پروژه های مبلمان روستایی مرحله اول جهت اجرا به این بنیاد ابلاغ گردیده است. بدیهی است این بنیاد به عنوان دستگاه اجرایی بوده و تصمیم گیرنده نهایی جهت انتخاب یا حذف روستاها مسئولین سیاسی شهرستان و استان می باشند و این بنیاد نقشی در حذف یا انتخاب روستاهای شاخص نداشته است.