معاون فرماندار: اجرای پروژه‌های عمران روستایی شهرستان گناوه تسریع شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری گناوه در بازدید از پروژه‌های عمران روستایی این شهرستان خواستار تسریع در اجرای این پروژه‌ها شد.

سروش گرمسیری نژاد در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمران روستایی شهرستان گناوه اظهار داشت: در زمینه عمران و توسعه روستاها اقدامات مؤثر و مفیدی در سطح روستاها در حال انجام است.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری گناوه با اشاره به طرح‌های عمران روستایی این شهرستان ابراز داشت: علیرغم کمبود اعتبارات، طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خوبی در سطح روستاهای شهرستان اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: در حال حاضر نیز چندین طرح عمرانی در حال اجراست که برخی از آنها در دهه فجر سال جاری افتتاح و تقدیم مردم خوب روستاهای شهرستان خواهد شد.

گرمسیری نژاد خواستار تسریع در پروژه‌های عمرانی روستاهای شهرستان گناوه شد و تصریح کرد: دهیاران عزیز با همراهی و همکاری بنیاد مسکن شهرستان در اسرع وقت و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و در کمال دقت و کیفیت، طرح‌های عمران روستایی را به سرانجام برسانند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری گناوه از پروژه‌های عمرانی در حال اجرای روستاهای گاو سفید، چهار برج، چهار روستایی و مجنون بازدید کرد که در این بازدید رئیس بنیاد مسکن شهرستان گناوه و بخشدار بندر ریگ نیز وی را همراهی می‌کردند.

Print Friendly, PDF & Email