آخرین خبرها

احداث ۱۲ هزار و ۵۳۹ مسکن مهر در استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان درگفتگو با اتحادخبر از احداث ۱۲ هزار……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان درگفتگو با اتحادخبر از احداث ۱۲ هزار و۵۳۹ مسکن مهر در استان بوشهر خبر داد و گفت: از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر در استان بوشهر تاکنون، این تعداد مسکن، احداث شده اند و از این تعداد،۱۰ هزار و ۹۸۲ واحد تحویل متقاضیان گردیده است.
حیدری خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۱۰۸۵ واحد مسکن مهر نیز در استان بوشهر آماده افتتاح می باشند تا به متقاضیان تحویل و مورد بهره برداری قرار گیرد. همچنین ۴۷۲ واحد مسکونی نیز در دست ساخت می باشد که تا پایان سال جاری به اتمام خواهند رسید.
وی تاکید کرد: پروژه مسکن مهر در استان، با تلاش بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی در دست اجرا می باشد که احداث این واحدها در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن بوده که به صورت خود مالکی و ۹۹ ساله در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات این نهاد، احداث مسکن شهری در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت می باشد که در این طرح، طی یک سال گذشته ۵۴۳ واحد مسکن شهری در سطح استان ساخته شده است.
در پایان ازاحداث فاز دوم مصلی بزرگ کنگان، احداث، تکمیل و توسعه ۹ مسجد و حسینیه، احداث ۷ خانه عالم، احداث یک مجتمع قرآنی و احداث ۲ دفتر امام جمعه، درحوزه فعالیت های مسکن شهری بنیاد مسکن استان در یک سال گذشته نام بردند.

2 (Copy)

Print Friendly, PDF & Email