اختصاص ۱۲۰ میلیون ریال اعتبار برای تامین تجهیزات پارک محله‌ای گزلوری

تاکنون بیش از ۱۲۰ مییلیون ریال اعتبار از طرف دفتر امور روستایی استانداری به روستای گزلوری اختصاص یافته که به‌ زودی تجهیزات مورد نیاز پارک خریداری خواهند شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر قائدی فرماندار شهرستان دیلم در حاشیه افتتاح پارک محله‌ای کوثر در روستای گزلوری اظهار داشت حدود ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تکمیل این پروژه از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اختصاص یافته و مابقی اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه در سال آینده پیش‌بینی خواهد شد.
فرماندار دیلم با تاکید بر اینکه روستائیان نقش برجسته‌ای در پیروزی و شکل‌گیری انقلاب اسلامی داشته‌اند و خدمت به آنان برای ما مسئولان افتخار است تاکید کرد مردم از بدنه انقلابند و نباید به مردمی که همیشه بودند، هستند و خواهند بود به عنوان بدنه نظام لطمه وارد شود و در دولت تدبیر و امید خدمات شایانی به روستائیان شده و اعتبارات خوبی به روستاها نسبت به قبل اختصاص داده شده است.
در ادامه درویشی بخشدار مرکزی دیلم نیز در این آیین گفت بیش از سه هکتار از اراضی بخش مرکزی به ساخت پارک‌های محله‌ای اختصاص داده شده است که در روستاهای مظفری شمالی، بیدو، بُنه خاطر، سیاهمکان و کِنارکوه با مشارکت مردم تأسیس و در اختیار دهیاری‌ها قرار خواهند گرفت.
بخشدار افزود پارک کوثر با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال، دیوار کشی آن انجام گرفته و مراحل مخلوط‌ ریزی و خاک‌ ریزی با مشارکت بنیاد مسکن در حال اجرا است و تاکنون بیش از ۱۲۰ میلیون ریال اعتبار از طرف دفتر امور روستایی استانداری به این روستا اختصاص یافته که به زودی تجهیزات خریداری و در این پارک نصب خواهند شد.
درویشی تاکید کرد با احداث پارک‌های محله‌ای و تغییر مبلمان روستا سعی در ایجاد فضایی با نشاط‌ تر در روستاها مهیا کنیم. وی گفت با پیگیری‌های به عمل آمده با مسئولان کشوری و استانی، با موضوع هدف ماندگاری و عدم مهاجرت روستاییان به شهر، نیاز به خدمات‌ دهی بیشتر و توزیع عادلانه امکانات در سطح روستاها را خواستار شدیم.

50 200

Print Friendly, PDF & Email