آخرین خبرها

اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال به طرح های هادی بوشهر

 سرپرست بنیاد مسکن استان در بازدید از پروژه های طرح هادی به اهداف…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: حمید حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان در بازدید از پروژه های طرح هادی به اهداف، ایجاد زمینه توسعه و عمران روستا، تخصیص عادلانه امکانات و ایجاد تسهیلات اشاره نمود و گفت: اجرای طرح هادی به ساماندهی و اصلاح بافت موجود در روستاها کمک شایانی می کند و زمینه خدمت رسانی به روستائیان بیشتر خواهد شد همچنین از ساخت و ساز های غیر اصولی، غیر فنی و غیر مجاز جلوگیری می نماید.
سرپرست بنیاد مسکن استان اظهار داشت: عمران و توسعه روستا اقدامی بنیادی است که سبب اصلاح وضع، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستا می شود و این امر ترقی همه جانبه روستاها و مناطق شهری را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و در رشد کلی جامعه اثر گذر خواهد بود.
حیدری افزود: خدمت رسانی بنیاد مسکن به روستاها امید به زندگی را در بین روستائیان رونق بخشیده و این امر با یاری شورا های اسلامی و دهیاران روستا که نقش بسیار موثری در تسریع و اجرای این طرح ها دارند ممکن می سازد.
در پایان حیدری گفت: برای اجرای ۲۶۶ طرح هادی در سطح استان مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافته و تاکنون ۴۸ درصد این اعتبار تخصیص یافته که در ۹ ماه اول سال بیش از ۱۹۰ میلیارد ریال آن جذب شده است.

37

IMG_7202

Print Friendly, PDF & Email