استاندار بوشهر: عملیات ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی در استان بوشهر آغاز می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ استاندار بوشهر از اجرای طرح جهش تولید مسکن در استان بوشهر خبر داد و گفت: در اجرا این طرح عملیات ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی امسال در شهرها و روستاهای استان بوشهر آغاز می‌شود.

احمد محمدی‌زاده در آغاز ساخت واحدهای مسکونی در طرح جهش تولید مسکن در عالیشهر بوشهر تأمین مسکن را یکی از نیازمندی‌های مهم و ضروری خانوارهای ایرانی دانست و اظهار داشت: ۵۰ تا ۶۰ درصد هزینه خانوارها در عرصه مسکن است که با ساخت واحدهای مسکونی این هزینه از بار خانوارها برداشته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تأمین مسکن یکی از اولویت‌های دولت است تصریح کرد: در این زمینه رئیس جمهور اقدامات مهم و تاثیرگذاری در تأمین مسکن خانوارها در شهرها و روستاها در قالب طرح جهش مسکن انجام داده است.

استاندار بوشهر از ساخت سالانه ۱۵ هزار واحد مسکونی در طرح جهش تولید مسکن در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال در سال نخست طرح جهش تولید مسکن، عملیات ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی در شهرها و روستاها تا پایان سال آغاز می‌شود تا در کمترین زمان تحویل متقاضیان شود.

محمدی‌زاده تأمین مسکن نیازمندان را در اولویت دانست و تأکید کرد: دستگاه‌های مسئول با برنامه‌ریزی واحدهای مسکونی جامعه هدف زیر پوشش دستگاه‌های حمایتی را برطرف کنند.

Print Friendly, PDF & Email