استاندار بوشهر: قیر مورد نیاز پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تامین شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ استاندار بوشهر گفت: انتظار می‌رود قیر مورد نیاز پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تامین شود تا شاهد تکمیل این طرح‌ها در نقاط مختلف استان باشیم.

عبدالکریم گراوند در نشست بررسی مناطق سیل‌زده استان بوشهر اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در سریع‌ترین زمان آثار سیل از شهر وحدتیه پاک شد و شرایط عادی برقرار شد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان از جمله نماینده دشتستان و فرماندار این شهرستان، مسئولان بنیاد مسکن و شهردار و شورای شهر وحدتیه پای کار بودند، افزود: روز چهارم خبری از آثار سیل در شهر نبود و همه چیز پاکسازی شد همه پای کار بودند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه ساخت و ساز خانه‌های بنیاد مسکن قابل مقایسه با بقیه نیست افزود: بنیاد مسکن بوشهر خانه‌ها را باکیفیت می‌سازد و واقعاً آبرومند بوده است و هر جایی ساخته با کیفیت بالایی بوده است.

وی ادامه داد: کارهای خوبی از سوی بنیاد مسکن در استان بوشهر انجام شده است و در قضیه سیل هم شاهد سرعت بالایی در شروع کار بودیم و در دو هفته بعد از حادثه عملیات شروع شد.

گراوند بیان کرد: انتظار داریم برای تأمین مالی بازسازی مناطق سیل‌زده کمک‌های لازم صورت گیرد تا پروژه‌ها با کمبود مالی روبرو نشوند.

وی در مورد هزینه صدور پروانه‌های ساخت در وحدتیه نیز گفت: اعتبارت را تخصیصی دهیم که پروانه‌ها به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گیرد. مصوبه بگیریم که کمک صورت گیرد.

استاندار بوشهر خواستار تأمین قیر رایگان برای اجرای پروژه‌های مربوطه در استان شد و افزود: اگر قیر مورد نیاز تأمین شود، تا قبل از پایان دولت بخش زیادی از ساخت و سازها را انجام دهیم.

Print Friendly, PDF & Email