اظهارات مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر اظهار داشت: از ۷۷ هزار ۸۴۰ واحد مسکونی در کل روستاهای استان بوشهر، ۵۷ درصد مقاوم سازی شده که به نسبت در کشور آمار خوبی است.

حمید حیدری بریدی در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان اضافه کرد: سیل اخیر در شهرستان های دشتستان، گناوه و دیلم خسارت هایی را وارد نمود که خوشبختانه واحدهایی که از بنیاد مسکن تسهیلات گرفته بودند کمترین خسارت را داشتند.
مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: ۶۲۷ واحد مسکونی در ۳ شهرستان کارشناسی شد و ۸۹۶ فقره کمک بلاعوض معادل ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به حساب مردم سیل زده واریز شد.
وی در خصوص قیر رایگان بیان داشت: در سال ۹۳ حوزه برخورداری ما در استان ۳۰ درصد بود که در حال حاضر ۵۱ درصد است که در کل کشور آمار بی نظیری است.
حیدری خاطرنشان کرد: بر اساس شاخص جمعیت کشور در سال ۹۷ سرانه دریافتی قیر در استان بوشهر ۵ میلیارد تومان بود و در سالجاری ۸ میلیارد تومان ابلاغ شده که منتظر تخصیص آن هستیم.
وی یادآور شد: درخصوص اجراهای طرح هادی روستایی، بوستان امید و زمین چمن در روستاهای استان بوشهر جایگاه خوبی در سطح کشور داریم.

Print Friendly, PDF & Email