افتتاح اولین چمن مصنوعی ورزشی در روستای جزیره جنوبی

بمناسبت دهه فجر، اولین زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستای جزیره جنوبی شهرستان گناوه با حضور دکتر سالاری- استاندار بوشهر……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، بمناسبت دهه فجر، اولین زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستای جزیره جنوبی شهرستان گناوه با حضور دکتر سالاری- استاندار بوشهر، معاونین ایشان، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان، مهندس افرند- مدیربنیاد مسکن شهرستان، مدیران دستگاه های اجرایی و دیگر مسئولین، افتتاح و به بهره برداری رسید.
در ابتدای مراسم، حیدری گزارشی کوتاه از عملکرد و فعالیت های بنیاد مسکن ارائه نمود و افزود: در اجرای طرح های امید، ۷۸ زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستاهای استان با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال عملیات آن ها آغاز شده و امروز شاهد بهره برداری از اولین زمین چمن مصنوعی در روستای جزیره جنوبی از توابع بخش بندر ریگ شهرستان گناوه می باشیم.
وی یادآور شد در شهرستان گناوه با پیشنهاد استاندار، در قالب طرح ۵۰۰،(روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت) احداث شش زمین چمن مصنوعی ورزشی با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال و احداث و تجهیز ۳۴ بوستان با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از طرح های ۱۵ گانه امید در استان ، عملیات اجرایی آنها شروع و یا اینکه در دست اقدام می باشند که تعدای از آنها در دهه فجر افتتاح خواهند شد. همچنین با استفاده از سهمیه قیر رایگان، با اجرای ۱۴ کیلومتر آسفالت از معابر روستایی در این شهرستان عملیات اجرایی آن شروع شده است .
در پایان مراسم، از سوی استاندار با پاس قدردانی و همکاری جوانان روستا در احداث زمین چمن مصنوعی که شادی و نشاط درجوانان روستا را به همراه داشته است یک سری لباس ورزشی به جوانان اهدا نمود.

IMG_9485

IMG_9490

IMG_9438

IMG_9491

Print Friendly, PDF & Email