افتتاح زمین چمن مصنوعی ورزشی با حضور فرماندار

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، زمین چمن مصنوعی ورزشی روستای محمدی شهرستان گناوه با حضور……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، زمین چمن مصنوعی ورزشی روستای محمدی شهرستان گناوه با حضور پاک نژاد- فرماندار، معاونین، مهندس افرند- مدیربنیاد مسکن شهرستان، بخشدار بندر ریگ و دیگر مسئولین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این مراسم مهندس افرند، از اتمام احداث ۶ زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستاهای شهرستان خبر داد و گفت: اهداف مهم بنیاد مسکن در روستاها، اجرای طرح هادی و ایجاد فضاهای کالبدی مناسب است. که در رشد و بالندگی محیط روستا موثر بوده و در نشاط و انگیزه روستاییان در جهت ماندگاری و عدم مهاجرت آنها به شهر، فعالیت های گسترده ای در روستاهای شهرستان انجام گرفته است. وی افزود: احداث ۱۵ بوستان امید در هفته دولت به اتمام خواهد رسید و تا پایان سال جاری تعداد ۱۹ بوستان دیگر با تجهیزات لازم در روستاهای شهرستان احداث خواهد شد.

در پایان این مراسم فرماندار ضمن قدردانی از مدیر و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان گناوه، گفت: احداث زمین های چمن مصنوعی ورزشی و بوستان ها ازطرح های مهم دولت تدبیر و امید و طرح ابتکاری استاندار بوشهر درقالب پروژه های ۱۵ گانه امید است که در سطح شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرایی شده و موجب نشاط و شادابی جوانان و توسعه ورزش های همگانی خواهد شد.

photo_2016-07-11_21-42-19

Print Friendly, PDF & Email