افتتاح پروژه ۷۲ واحد مسکونی رسول اکرم در کنگان

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۷۲ واحد مسکونی با سرمایه‌گذاری ۲۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تحویل نیازمندان کنگانی شد……

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۷۲ واحد مسکونی با سرمایه‌گذاری ۲۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تحویل نیازمندان کنگانی شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر در آیینی که با حضور دکتر سالاری- استاندار، معاونین استاندار، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان، شهبازی- مدیر عامل انجمن خیرین استان، کردی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان و دیگر مسئولین از پروژه ۷۲ واحد مسکونی رسول اکرم (ص) در کنگان افتتاح و به بهره برداری رسید.
شهبازی بیان کرد: انجمن خیرین مسکن ساز در تأمین واحدهای مسکونی نیازمندان نقش مهمی دارد به گونه‌ای که تاکنون ۸۵۰ واحد مسکونی تحویل نیازمندان شده است. وی افزود: واحدهای مسکونی خیرین مسکن ساز استان بوشهر با مشارکت شهرداری‌ها، بانک مسکن، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و راه و شهرسازی ساخته می‌شود.
مدیر عامل انجمن خیرین استان گفت: این پروژه با مشارکت بانک مسکن و خیرین، با زیربنای ۵ هزار و ۹۵۷ متر مربع ساخته شده و در اختیار نیازمندان به مسکن قرار گرفت. این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت ۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع ساخته شده است و در ساخت این واحدهای مسکونی ۲۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده و ۸۵ درصد آن از طریق تسهیلات بانکی تامین شده است.
شهبازی از تکمیل ۶۰۰ واحد مسکونی خیر ساز در استان بوشهر خبر داد و گفت: این واحدها در حال تکمیل است که به محض تکمیل در اختیار متقاضیان مسکن قرار می‌گیرد.

IMG_9818

IMG_9821

Print Friendly, PDF & Email