افتتاح یازدهمین زمین چمن مصنوعی ورزشی در دشتی

یازدهمین زمین ورزشی چمن مصنوعی است که در یکسال گذشته در روستاهای شهرستان دشتی به بهره برداری می رسد……

 مهندس صالحی- در آئین افتتاح زمین چمن ورزشی گفت: این یازدهمین زمین ورزشی چمن مصنوعی است که در یکسال گذشته در روستاهای شهرستان دشتی به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در این مراسم مهندس صالحی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی که با حضور مهرجو- فرماندار شهرستان دشتی، معاونین فرمانداری، شورا و دهیاری روستای سرمک و مردم داشتند، گفت: زمین ورزشی چمن مصنوعی روستای سرمک به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع است که دارای فنس کشی و سیستم روشنایی برای استفاده ورزشکاران است. وی ادامه داد: برای ساخت این یازده زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان ۲۱ میلیارد ریال از محل اعبتارات استانی هزینه شده است.

فرماندار دشتی دراین آیین گفت: ساخت زمین های ورزشی چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر درقالب پروژه امید یکی از طرحهای خوب، موفق و ابتکاری استاندار بوشهر است که باعث رضایت مندی بسیار خوب نوجوانان و جوانان روستاها و شهرهای این استان است. و افزود: در یکسال گذشته ۲۲ زمین ورزشی چمن مصنوعی در شهرستان دشتی ساخته شده که ۱۱ زمین ورزشی چمن در روستاها و ۱۱ زمین ورزشی چمن مصنوعی در شهرهای این شهرستان ساخته و مورد بهره برداری قرارگرفته است. و ۲ زمین دیگر در روستاهای چاهگاه و کِردلان در دست اجراست که بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار دشتی از تلاش های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای اجرای سریع و بموقع پروژه زمین های ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان تقدیر کرد.

در این مراسم از طرف شورای اسلامی و دهیاری روستای سرمک از تلاش های فرماندار، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، مدیر کل و رئیس بیناد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهرو شهرستان دشتی و مدیربرق شهرستان دشتی برای ساخت این پروژه ورزشی با اهدا لوح تقدیر شد.

2vov_dsc09912

qch8_dsc09907

Print Friendly, PDF & Email