افتتاح ۲۲ پروژه عمران روستایی در ۱۸ روستای شهرستان بوشهر

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوشهر از افتتاح ۲۲ پروژه عمران روستایی در ۱۸ روستای بوشهر با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال خبرداد.

صادق صداقت در مراسم افتتاح طرح‌های روستایی در شهرستان بوشهر با بیان اینکه زیرساخت‌ها در روستای این شهرستان توسعه یافته است اظهار داشت: عمران روستایی در اولویت برنامه بنیاد مسکن قرار دارد و در این راستا پروژه‌های مورد نیاز روستائیان اجراء شده است.

وی بنیاد مسکن را متولی امر ساخت و ساز و عمران روستایی دانست و تصریح کرد: با تعامل دهیاران و اعضای شورای اسلامی برای توسعه و تقویت روستاها بر اساس مطالبات مردم طرح‌های عمرانی اجراء می‌شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوشهر این شهرستان را یکی از شهرستان‌های پیشرو در زمینه فعالیت‌های عمرانی دانست و افزود: تعامل و هماهنگی بین مجموعه شوراها، دهیاران و بنیاد مسکن روز به روز افزایش یافته که با همفکری و مشارکت مردم، معضلات و مشکلات روستاها برطرف شده است.

صداقت از افتتاح ۲۲ پروژه عمران روستایی در ۱۸ روستای بوشهر خبرداد و افزود: ۱۸ طرح هادی و ۴ زمین چمن ورزشی در روستاهای شهرستان بوشهر در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد.

وی اعتبار اجرای این پروژه ها را ۴۰ میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: این اعتبار از محل بودجه استانی و اعتبارات وزارت نفت تامین و پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email