افزایش سهمیه قیر به شهرستان های دشتی و تنگستان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست مسئولین شهرستان دشتی خبر از افزایش سهمیه ۷۵۰ تُن قیر در سال جاری به شهرستان دشتی و تنگستان داد.
مهندس شهریاری اظهار داشت: مسائل و مشکلات شهرها و روستاهای دو شهرستان دشتی و تنگستان را دسته ‌بندی و سپس طرح‌های ملی و استانی را از آن‌ها استخراج کرده‌ایم. و در مدت کوتاه آغاز بکار مجلس با مسؤولان، وزرا و معاونین وزرا نشست‌ داشته‌ و مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه را به‌ صورت کلان با وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ذیربط مطرح و برخی از اعتبارات مورد نیاز گرفته‌ شده است.

وی افزود: باید از سطوح پایین‌تر دستورات داده‌ شده توسط وزرا و معاونین پیگیری شود تا به مرحله اجرا برسد. و  طی دو هفته با وزیر راه و شهرسازی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، معاونت راهداری وزارت راه و شهرسازی و همچنین با وزرای نفت و نیرو نیز جلسه برگزار کردیم.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چنین مطرح شد که برآورد شهرستان ۳۳ کیلومتر طول در حدود ۳۵۰ هزار مترمربع مساحت، آسفالت مورد نیاز معابر است و  با درخواست‌هایی که از مهندس تابش داشته ایم در سال جاری ۷۵۰ تن قیر به سهمیه دو شهرستان دشتی و تنگستان اضافه خواهد شد. و آثار این اقدام و پیگیری را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود.

13950503001055_PhotoA

Print Friendly, PDF & Email