امام جمعه بوشهر: استان بوشهر پیشتاز مقاوم‌سازی مسکن روستایی باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر پیشتاز مقاوم‌سازی مسکن روستایی در کشور باشد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با مدیرکل و جمعی از مسئولین بنیاد مسکن استان بوشهر اظهار داشت: در استان بوشهر کارهای خوبی در حوزه مسکن صورت گرفته که امیدواریم شاهد توسعه و تقویت این برنامه‌ها باشیم.

وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن همواره منشأ خدمات بزرگی در مناطق محروم بوده است ادامه داد: بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است که در برخی امور حتی فراتکلیفی عمل کرده و همیشه کمک حال دولت‌ها بوده است.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به گزارش مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر تصریح کرد: امیدواریم استان بوشهر در عرصه تأمین مسکن، اجرای طرح‌های عمرانی، مقاوم سازی و برنامه‌های اقتضایی در سطح کشور سرآمد باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: حجم بالای پروژه‌های بنیاد مسکن بوشهر نشان از موفقیت این بنیاد دارد.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: بسیار کار مناسبی است که شما در این عرصه به صورت دانشی کار می‌کنید.

امام جمعه بوشهر با تشکر از فعالیت‌های بنیاد مسکن بوشهر، اظهار کرد: باید در عرصه نقشه سند دانش بنیان استان در رابطه با تأمین مسکن‌های روستایی و مقاوم سازی، تأمین اعتبارات و تقویت منابع انسانی تلاشی مضاف داشته باشید.

Print Friendly, PDF & Email