آخرین خبرها

بازدید از پروژه های انجمن خیرین استان بوشهر

مهندس سُلکی مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور به اتفاق مهندس روحانی بازرس انجمن خیرین….

به گزارش روابط عمومی مسکن استان بوشهر: مهندس سُلکی مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور به اتفاق مهندس روحانی بازرس انجمن خیرین، مدیرکل بنیاد مسکن استان، شهبازی مدیر عامل انجمن خیرین و رستمیان مدیرحساب ۱۰۰ امام از روند پیشرفت پروژه های ۵۶ واحدی دیلم، ۳۲واحدی مال قائد گناوه، ۸۰ واحدی بندرریگ و ۲۰۱ واحدی عالیشهر بازدید بعمل آوردند. در پایان این بازدیدها، جلسه ی هیئت مدیره انجمن خیرین جهت بررسی پروژه ها برگزار گردید.

شهبازی مدیر عامل انجمن خیرین استان ضمن ارائه گزارش از وضعیت مالی، انجام هزینه در پروژه ها و            برنامه های در دست اقدام مطالبی را بیان داشتند و از اعضای هیئت مدیره همفکری و راهکارهای جدید برای ادامه چند پروژه نیمه تمام را خواستار شدند. وی اعلام داشت با اتمام ۷ پروژه در شهرهای  استان، این انجمن آمادگی لازم جهت افتتاح و واگذاری به متقاضیان را دارد و از مهندس سُلکی درخواست نمودند تا مقدمات و هماهنگی های لازم را از طریق دفترمرکزی پیگیری نمایند. مدیرعامل انجمن خیرین افزود یکی از مشکلات واگذاری واحدهای ساخته شده عدم صدور سند در موعد مقرر از طرف ثبت اسناد و املاک می باشد و این موضوع در روند واگذاری به موقع به متقاضیان تأثیر گذاشته است.

در ادامه مهندس سُلکی ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته، موارد مطرح شده را مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت اعضای هیئت مدیره با تلاش بیشتر،  خیرین استان را به مشارکت در امر خانه سازی، کمک در خرید خانه برای افراد کم درآمد و یا افراد تحت پوشش خود را برای خانه دار شدن در این زمینه تشویق و ترغیب نمایند، همچنین برای واگذاری واحدهای ساخته شده برنامه ریزی کنیم که اقشار مختلف جامعه _ افراد کم درآمد، کارمندان متوسط و …. _ به نحوی انتخاب و اسکان داده شوند تا مشکلات اجتماعی برای اقشار آسیب پذیر جامعه که همان دهک های پائین می باشند در یک  محیط به وجود نیاید.

درپایان مهندس فرزانه رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان به جمع بندی راهکارهای ارائه شده هیئت مدیره پرداخت و در خصوص ادامه فعالیت پروژه ها، نحوه واگذاری و تصمیم گیری در پیش فروش تعدادی از واحدها به صورت قیمت تمام شده، نظرات خود را مطرح و با توافق هیئت مدیره  مورد تصویب قرار گرفت.

1akh

akh2

akh4

akh3

akh5

Print Friendly, PDF & Email