آخرین خبرها

بازدید مهندس تابش از ستاد های فرعی بازسازی دشتستان

مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  در میان مسئولین ستادهای فرعی بازسازی….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  در میان مسئولین ستادهای فرعی بازسازی و کارشناسان  دفتر مرکزی گفت: استقبال مردم در   ساخت و ساز واحد های مسکونی، اولین فرصت طلایی بدست آمده در بازسازی می باشد و از این فرصت بدست آمده باید به نحو مطلوب استفاده شود.

وی بیان داشت: کلیه واحد های احداثی بین ناظرین روستایی هر ستاد تقسیم شود و نقشه­های موجود را جهت توجیه متقاضیان در اختیار آنها قرار دهید تا بازخورد مردم در خصوص انتخاب نقشه ها بدست بیاید و برای هر ۱۰۰ واحد احداثی یک نفر به عنوان سر ناظر و هماهنگ کننده ناظرین مشخص گردد تا عملکرد بهتری بدست آورید.

 در ادامه مسئولین ستادهای فرعی و کارشناسان دفترمرکزی از اقدامات انجام گرفته در خصوص اسکان و تجهیزات ستاد، تشکیل پرونده ، انتخاب ناظرین وهمچنین پرونده های تعمیری گزارشاتی را بیان نمودند.

در پایان مهندس جودی مدیر کل بازسازی افزود: نحوه پرداخت تسهیلات بلاعوض را براساس شروع عملیات بازسازی واحدهای احداثی ۵/۱ میلیون تومان و واحدهای تعمیری و دیوار چینی ۵۰۰ هزار تومان اعلام نمودند و تصویب شد جهت تسریع در توزیع  تسهیلات، از بانک های عامل دیگر نیز استفاده گردد.

ts2

ts3

ts4

Print Friendly, PDF & Email