آخرین خبرها

بازدید نماینده مجلس از بنیاد مسکن دشتستان

نماینده مردم دشتستان از روند رسیدگی به زلزله زدگان در بنیادمسکن انقلاب اسلامی  دشتستان بازدید کرد…..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: حجت الاسلام والمسلمین موسوی نژاد، نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی از قسمت های مختلف بنیاد مسکن شهرستان، ضمن بازدید و اطلاع از نحوه پذیرش مراجعین و خدمات رسانی به مردم  پس از وقوع زلزله، با کارکنان و مراجعین گفت وگو کرد.

موسوی نژاد با خداقوت گفتن به کارکنان ومسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهارداشت: با توجه به وقوع زلزله وایجاد بحران درشهرستان و ازدحام مراجعات، شاهد ارائه خدمات مطلوبی ازسوی بنیادمسکن انقلاب اسلامی هستیم که شایسته قدردانی است.

نماینده مجلس گفت: هدف از مراجعه و سرکشی به بنیاد مسکن، به منظور آشنایی با وضعیت و ماموریت های کاری و عرض خدا قوت و تشکر ازکارکنان و مسئولان، در محیط کاری آنها حضور یافته و همچنین دغدغه های مردمی را نیز درمورد وضعیت کنونی شنیده و پیگیری می کنیم.

در ادامه مهندس نوروزپور مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان اظهار داشت: تمام مسئولان در حادثه زلزله دشتستان برای جبران خسارات وارده اهتمام ویژه ای دارند. وی همچنین از انجام کارشناسی ۲۰ هزار منزل مسکونی خسارت دیده در زلزله دشتستان خبر داد و افزود: کارشناسان بنیاد مسکن به همراه کارشناسان اعزامی از سایر نقاط استان بصورت سه شیفت از همه توان و ظرفیت موجود برای رسیدگی به وضعیت مردم بهره می برند.

 وی با بیان اینکه هر کارشناس  روزانه ۴۰ محل را کارشناسی می کند گفت: در مدت ۱۸ روز از وقوع زلزله می گذرد که بیش از ۲۰ هزار واحد مسکونی را کارشناسی کرده ایم و تمام خسارت ها ثبت شده است و تنها بخش محدودی از مناطق کارشناسی  نشده  که با تلاش همکاران در حال انجام است.

 مدیر بنیاد مسکن دشتستان اذعان کرد: خسارت های وارده به اماکن عمومی نظیر مساجد نیز توسط کارشناسان بنیاد مسکن ثبت شده و در صورت تصمیم دولت و تخصیص اعتبار، آماده باز سازی آنها هستیم.

Print Friendly, PDF & Email