بانک تجارت پیشرو در پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ بانک تجارت بخاطر عملکرد مثبت در پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی از سوی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر مورد تجلیل قرار گرفت.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در نشست با مدیر شعب و معاونین اجرایی و اعتبارات بانک تجارت استان، با اشاره به تعامل و همکاری ارزشمند این بانک با بنیاد مسکن جهت تسریع در پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و اعتبارات سیل آذرماه ۱۳۹۹ ، اظهار داشت: از نگاه مثبت مدیریت شعب بانک تجارت در استان که منجر به پرداخت به موقع تسهیلات در بخش مسکن شده قدردانی می‌کنم و این بانک از بانک‌های پیشرو در این زمینه است.
علیرضا مقدم بیان کرد: علی‌رغم مقاوم سازی ۵۸ درصدی در سطح استان، تلاش خواهیم کرد با پرداخت تسهیلات بانکی از طریق همکاری بانک‌های عامل و بلاعوض از محل حساب ۱۰۰ امام(ره) وضعیت مقاوم‌سازی در این استان را به ۸۰ درصد افزایش دهیم.


مدیر شعب بانک تجارت در استان بوشهر نیز با اشاره به پرداخت ۹۴ درصدی تسهیلات حوادثی ناشی از سیلاب آذرماه ۱۳۹۹، افزود: در سایه تعامل و همکاری تلاش خواهیم کرد ضمن تسریع در پرداخت تسهیلات، در بخش جهش تولید مسکن نیز اثرگذار گام برداریم.
محسن مختاری ادامه داد: در بخش تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در سالجاری نیز ۹۵ درصد تسهیلات پرداخت شده است.
در پایان این نشست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اهدای لوح سپاس از عملکرد مثبت بانک تجارت در استان بوشهر تقدیر کرد.

Print Friendly, PDF & Email