برگزاری شورای اقامه نماز

جایگاه و اهمیت نماز که بر کسی پوشیده نیست واعمال ما انسانها را با نماز می سنجند……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر جلسه ستاد اقامه نماز با حضور حجت الاسلام رکنی –دبیر ستاد – حیدری- سرپرست بنیاد مسکن و دیگر اعضای جلسه برگزار گردید.
در ابتدا دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن استان،ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری علیه السلام گفت : در روایت و احادیث آمده که هم در اندوه و حُزن ما و هم در شادی ما حضور داشته باشید و وظیفه ما است که در چنین روزهایی ،مردم را با راهکارهای لازم مطلع نماییم و با ذکر چند روایت از امام حسن عسکری (ع) در خصوص علم آموزی، پند و اندرز دادن، میانه ورزی در زندگی، دورو بودن در مقابل برادر دینی خود و مُقرب شدن به درگاه خداوند مطالبی را بازگو نمودند.
سپس حیدری- از جایگاه و اهمیت نماز که بر کسی پوشیده نیست و اعمال ما انسانها را با نماز می سنجند سخن گفت و افزود: بعنوان فرد مسلمان و داشتن اعتقادات مهدوی باید نسبت به این فرضیه، اهتمام ویژه ایی داشته باشیم.
ایشان به فعالیتهای انجام شده در خصوص برگزاری اقامه نماز و برنامه های عملیاتی تدوین شده از سوی ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن مرکز اشاره نمود و ضمن قدردانی از دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن و مسئول روابط عمومی در پیگیری امور محوله، بیان کرد: با توجه به برگزاری اجلاس نماز استان، بنیاد مسکن در بین ادارات، بعنوان یکی از دستگاه های برتر انتخاب گردید و این نشان از اهمیت برپایی اقامه نماز و برنامه های اجرایی در این زمینه می باشد که با همت همکاران به نتیجه رسیده است.
در پایان جلسه مصوبات ذیل تصویب شد:
۱- مقرر شد تا قبل از پایان سال یک برنامه اردو سیاحتی و تفریحی جهت کارکنان با حضور ائمه جماعات شهرستان ها برگزارگردد.
۲- به پاس تکریم و قدردانی از همکاران فعال در عرصه نماز و همچنین جهت تشویق دیگر همکاران، افراد انتخاب و مورد تجلیل قرار گیرند.
۳- برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نماز جهت فرزندان همکاران .
۴- برگزاری جشن تکلیف فرزندان همکاران با همکاری صدا وسیما ی استان در بنیاد مسکن .
۵- پرداخت حق ایاب و ذهاب ائمه جماعات استان بصورت ماهانه .
۶- مقرر شد بنیاد مسکن شهرستانها یکنفر را بعنوان فعال در عرصه نماز به مرکز استان معرفی نمایند.
۷- مقرر گردید جهت قدردانی از حضور بموقع ائمه جماعات در انجام فریضه نماز در بنیاد مسکن با اهدا لوح سپاس و هدایا تجلیل به عمل آید.
۸- دریافت راهکارها و نوآوری از پیشنهاد های همکاران در برپایی نماز جماعت.

IMG_8995

Print Friendly, PDF & Email