بنیاد مسکن، یکی از نهادهای با ارزش انقلاب است

مدیرکل بنیاد مسکن بهمراه معاونین خود با دکتر گراوند- استاندار دیدار نمودند……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در این نشست، حیدری- گزارشی از فعالیت های سه حوزه عمران روستایی، مسکن شهری و بازسازی و بهسازی مسکن روستایی،  همچنین فعالیت های اجرایی بنیاد مسکن با توجه به اهداف و مأموریت های محوله از اجرای طرح هادی، آسفالت معابر روستایی، مقاوم سازی خانه های روستایی، احداث زمین های چمن مصنوعی، بوستان های امید روستایی و خانه سازی برای محرومین مطالبی را بصورت جامع ارائه نمودند.
سپس استاندار، ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن گفت: امیدوارم خداوند متعال کمک کند که همگی در مسیر خدمت رسانی به مردم موفق باشیم. کار برای مردم خصوصاً در روستاها بهمراه ساماندهی و بهسازی، مردم را تشویق و آماده سازی برای زندگی در روستاها تشویق می نماید و این گام مثبتی است که بنیاد مسکن در حوزه فعالیت های خود انجام می دهد. البته در کنار این فعالیت ها باید محیطی برای کسب وکار روستاییان فراهم شود و این بحث جدی است که باید به آن توجه شود. یکی از دلایل تمایل روستاییان به زندگی در شهر، موضوع کسب و کار است و در حال حاضر شهر و روستا از نظر زیر ساخت ها و امکانات نظیر، برق، آب، گاز و آسفالت زیاد تفاوتی ندارند و البته کاستی هایی وجود دارد. اما در کل اقدامات قابل توجهی در کشور انجام شده و حقیقتاً بنیاد مسکن خدمات ارزشمندی انجام داده و یکی از نهادهای با ارزش این انقلاب است و قابل تجلیل می باشد.
دکتر گراوند افزود: همکاری بنیاد مسکن با دهیاری ها با استفاده از ظرفیت های خوب استان می تواند در جهت پیشبرد اهداف استان تأثیر گذار باشد. و تأکید نمودند همیشه برای کارهای پیش رو برنامه داشته و تمامی امور را با برنامه ریزی دنبال کنید و به کمک یکدیگرتکالیفی را که در برنامه ششم توسعه برای ما معین شده گام به گام پیش ببریم. در پایان کمک به مردم کم بضاعت تأکید فراوان نمودند و اعلام داشتند هر جایی که نیاز به همکاری و همراهی برای کمک به این قشر آسیب پذیر جامعه باشد، دریغ نخواهم کرد.

Print Friendly, PDF & Email