تامین آسفالت رایگان برای معابر روستایی کنگان

سرپرست بنیاد مسکن استان از تأمین آسفالت رایگان برای معابر روستایی کنگان خبر داد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در حاشیه بازدید حیدری- سرپرست بنیاد بنیادمسکن استان با حضور فرماندار کنگان از طرح های هادی در بخش مرکزی اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در ۲ سال اخیر در سطح استان بوشهر اقدامات زیربنایی و مهمی در توسعه و عمران روستایی انجام داده که در گذشته بی‌سابقه بوده است.
وی افزود: اجرای طرح‌های چمن مصنوعی در روستاهای بالای ۱۰۰۰ نفر و همچنین اجرای این طرح در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت با استقبال بسیار خوب مردم روستاهای مختلف استان قرار گرفته و این طرح‌ها در سال جاری نیز با شتاب بسیار خوبی تداوم دارد. همچنین اجرای طرح‌های بوستان امید نیز از دیگر طرح‌هایی است که با موفقیت در سطح روستاهای استان در دست اجراست و در شرایط کنونی در روستاهای مختلف در ۱۰ شهرستان استان بوشهر شاهد اجرا و تکمیل این پروژه‌ها هستیم.
حیدری تصریح کرد: اجرای طرح‌های هادی در روستاهای مختلف استان و تکمیل خانه‌های بهداشت روستایی و همچنین اجرای پروژه‌های آبرسانی و راهسازی در روستاهای استان نیز از دیگر اقدامات این اداره کل در سال جاری است.
در پایان از تأمین آسفالت رایگان برای معابر روستایی کنگان خبر داد و گفت: این مهم به منظور تسریع در آسفالت خیابان‌ها و معابر مناطق روستایی این شهرستان انجام می‌شود و امیدوار هستیم با تلاش و همکاری سایر مسئولان به اهداف مورد نظر برسیم.

SONY DSC

200پروژه روستایی

 

Print Friendly, PDF & Email