تاکنون ۱۰ زمین ورزشی چمن مصنوعی در گناوه احداث شده است

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در سومین روز از هفته دولت، در آئین بهره برداری از زمین ورزشی چمن مصنوعی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در سومین روز از هفته دولت، در آئین بهره برداری از زمین ورزشی چمن مصنوعی روستای چاهبردی گناوه با حضور پاک نژاد- فرماندار، مهندس زارعی- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، معاونین فرماندار، مهندس افرند- مدیر بنیاد مسکن شهرستان و دیگر مسئولین افتتاح گردید.

 مهندس زارعی، گفت: این پروژه با اختصاص ۱۹۰۰ میلیون ریال احداث شده است. و ازمجموع کل اعتبار مصوب این پروژه یک میلیارد و صد میلیون ریال آن تخصیص یافته است.  در این پروژه زیرسازی، جدول گذاری، فنس کشی، روشنایی و چمن گذاری انجام شده است و افزود با احداث این زمین، تاکنون ۱۰ زمین ورزشی چمن مصنوعی در گناوه به بهره برداری رسیده است.

در این مراسم مهندس افرند بیان داشت: درحوزه مسکن شهری ساخت و تکمیل پروژه دفتر امام جمعه بندر ریگ، ساخت ۴۰ واحد مسکن مهر در بندر ریگ، احداث و تکمیل سردر مصلای جمعه گناوه انجام شده است. و با همکاری اداره ثبت اسناد واملاک شهرستان گناوه ۳۴۰ جلد سند واحد مسکونی صادر و به متقاضیان در روستا و شهر بندرریگ واگذار شد.
وی افزود: شش زمین چمن مصنوعی در روستاهای محمدی، جزیره جنوبی، پوزگاه، مال محمود، عباسی و شول با مساحت ۷۳۶ متر مربع با ۱۱ میلیارد و۴۰۰ میلیون ریال اعتبار نیز اجرا شده است. وی همچنین از طرح احداث بوستان امید در۳۴ روستای شهرستان گناوه با ۳۹ میلیارد و۱۲۲ میلیون ریال اعتبار که درحال اجرا است خبر داد. همچنین در حوزه بازسازی و مسکن روستایی، پرداخت ۲۶۶ فقره وام هرکدام به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال،۳۳ فقره وام قرض الحسنه مسکن روستایی هرکدام به ارزش ۲۰ میلیون ریال و بازسازی مسکن روستایی به میزان ۱۰ فقره هر واحد ۲۰۰ میلیون ریال با کارمزد پائین انجام شده است.

photo_2016-08-25_16-22-47 photo_2016-08-25_16-22-52

Print Friendly, PDF & Email