تخصیص ۹۲ میلیارد ریال برای پروژه های عام المنفعه روستایی در دشتستان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس نوروزپور- مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان در گفتگو……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس نوروزپور- مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان در گفتگو با خبرگزاری فارس گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتستان در سال جاری در راستای خدمات‌رسانی به جامعه هدف، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و بیشترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مردم به ویژه در نقاط روستایی ارائه کرده است. و در اغلب روستاهای شهرستان شاهد اجرای پروژه‌های عمرانی و عام‌المنفعه هستیم و برای تکمیل این پروژه‌ها و رضایتمندی مردم نهایت تلاش خود را به کار می‌بندیم.

مهندس نوروزپور خاطر نشان کرد: در یکسال اخیر بیش از ۹۲ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های عام‌المنفعه در روستاهای شهرستان دشتستان هزینه شده و بحمدالله شاهد بهبود وضعیت عمرانی روستاهای شهرستان نیز هستیم. همچنین در پرداخت تسهیلات برای مسکن‌های ۹۹ ساله در شهرها و روستاهای مختلف دشتستان از جمله اقدامات موثر بنیاد مسکن بوده و به گونه‌ای عمل گردید که بیشتر پروژه‌های مسکن شهری و روستایی تکمیل شوند.

وی بیان کرد: اجرای چمن‌های مصنوعی در روستاهای مختلف، اجرای پارک‌های روستایی امید در تعداد زیادی از روستاها و همچنین اجرای طرح‌های هادی روستایی در بیشتر روستاها در دشتستان نیز از دیگر اقدامات این بنیاد به شمار می‌رود.

در پایان تصریح کرد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده و بنیاد مسکن دشتستان در راستای عمل به منویات معظم له و عملی کردن شعار سال از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

IMG_9311

Print Friendly, PDF & Email