تشریح میزان خسارت‌های وارده از سیل در دشتستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتستان با اشاره به خسارتهای وارده به مردم بر اثر سیلاب اخیر، نسبت به سرعت‌بخشی در بازسازی این مناطق تاکید کرد.
حبیب نوروزپور در نشست هماهنگی ستاد بازسازی بنیاد مسکن استان بوشهر ضمن تشریح خسارتهای وارده بر اموال مردم و منازل اظهار داشت: بیشترین خسارت در شهرستان دشتستان در شهر وحدتیه رخ داده است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتستان بیان کرد: در شهر وحدتیه بدلیل طغیان رودخانه و با توجه به اینکه تعداد زیادی از واحدهای مسکونی در حریم دره فصلی احداث شدند واحدهای مسکونی این شهر تخریب شدند و بخش اعظم اموال مردم آسیب جدی دیده‌اند یا از دست رفته‌اند.

وی ارزیابی خود از میزان تخریب‌ها در دشتستان را ۴۰۰ واحد احداثی، ۶۰۷ واحد تعمیری و هزار و ۷۸ واحد معیشتی برشمرد.

رییس بنیاد مسکن شهرستان دشتستان یادآور شد: با توجه به آنکه میزان خسارت‌ها به واحدها جدی است، جهت کمک به مردم، پیشنهاد افزایش تسهیلات از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به هیات دولت ارائه شده است.

نوروزپور تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملیات بازسازی را با جدیت آغاز می‌کند و تلاش خواهیم کرد زیان وارده شده بر مردم جبران شود، سیل‌زدگان دشتستان در اینباره نگران نباشند.

Print Friendly, PDF & Email