تشکیل کمیته برنامه ریزی شهرستان دیّر

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دیّر با حضور فرماندار، مدیر دستگاه های اجرایی استان و مدیران ادارات شهرستان در فرمانداری برگزار گردید……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دیّر با حضور فرماندار، مدیر دستگاه های اجرایی استان و مدیران ادارات شهرستان در فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار دیر ضمن قدردانی از زحمات یکایک مسئولین اجرایی در اجرای پروژه های عمرانی در سال ۹۴، گفت: یکی از مهمترین جلسات شهرستان، کمیته برنامه ریزی است چون علاوه بر موضوع تخصیص اعتبارات و بودجه ای،درحوزه های مختلف پیرامون برنامه های اجرایی شهرستان نیز بحث و تبادل نظر می شود.

وی افزود: مجموع اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای شهرستان در سال ۹۵ را ۲۶۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در قالب۱۹۰ پروژه بین ۳۶ دستگاه اجرایی توزیع خواهد شد، و این میزان اعتبارات از محل های فوق الذکر در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ به میزان بیش از ۲۵ درصد در این محل رشد داشته است.

در این نشست حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان، از برنامه های سال ۹۵ و مطالبات در پروژه های نیمه تمام شهرستان مطالبی را بیان نمودند، و طبق برنامه ریزی، اعتبار ۲۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال بر حسب پروژه های نیمه تمام و احداثی در سطح شهرستان به بنیاد مسکن اعلام گردید.

index

Print Friendly, PDF & Email