حسابداران بنیاد مسکن استان بوشهر تجلیل شدند

در مراسمی به مناسبت فرارسیدن روز حسابدار از پرسنل حوزه مالی و ذیحسابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در این مراسم با اشاره به نامه امام علی(ع) به مالک اشتر در سپردن مسئولیتها به افراد شایسته، تأکید کرد: نظم، مهارت و امانتداری از مؤلفه‌های اصلی یک حسابدار است‌.
حجت الاسلام محمود پارمان گفت: رازدار بودن حسابداران و محرمانه بودن اطلاعات از جمله موارد مهمی است که حسابداران باید به آن توجه ویژه داشته باشند‌.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر نیز در این مراسم ضمن تبریک این روز به تلاشگران این عرصه اظهار داشت: شغل این قشر زحمتکش و پرتلاش به‌عنوان نیروی پشتیبان سخت و طاقت‌فرسا بوده و حساس است.
علیرضا مقدم اظهار داشت:حسابداری نبض سیستم است و در یک تجارت ممکن است ریسک‌های مختلفی وجود داشته باشد و حسابداران می‌بایستی اصل حفظ اطلاعات را رعایت نموده و تعهدکاری، امنیت و امانتداری را به عنوان اصل مهمی در حسابداری رعایت نمایند.
وی با تأکید بر حفظ انسجام، همدلی و امانتداری، موفقیت‌های کسب شده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در یکسال اخیر را حاصل تلاش‌های بی‌وقفه دانست و گفت: برای خدمات رسانی بهتر به جامعه روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در استان باید گام‌های اساسی‌تر و بزرگتری را برداریم.
در پایان مراسم از حسابداران بنیاد مسکن به پاس خدمات و فعالیتهای خالصانه آنان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email