خدمت‌ رسانی به مردم روستاها از مهم‌ترین وظایف مسئولان باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، با حضور دکتر ستوده- مدیرکل……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، با حضور دکتر ستوده- مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری، حیدری- مدیرکل بنیاد مسکن استان، مرادی- سرپرست امور روستایی، بخشداران، مدیران شعب بنیاد مسکن  و روسای شوراهای بخش، نشستی در خصوص بررسی مشکلات، هماهنگی و پیشرفت فیزیکی بوستان های روستایی در استانداری برگزار گردید.
در این نشست دکتر ستوده، خدمت‌ رسانی به مردم روستاها را از مهم‌ترین وظایف مسئولان دانست و افزود: هر فرد در هر مسئولیتی که قرار دارد باید نهایت توان و ظرفیت خود را برای ارائه خدمت‌ رسانی و جلب رضایت مردم به کار گیرد. روستانشینان از اولویت‌های نظام جمهوری اسلامی است و رئیس جمهور نیز همواره بر لزوم ارائه بهترین خدمات به ساکنان روستاها، تاکید داشته است.
وی تصریح کرد: سرکشی به روستاها و آشنایی نزدیک با معضلات و مشکلات روستاها در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم با تلاش دسته‌جمعی و با همراهی بنیاد مسکن، شوراهای روستاها، دهیاران و سایر مسئولان ذیربط شاهد عمران و آبادانی بیشتر در روستاها باشیم.
وی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه بوستان‌های امید توسط بنیاد مسکن در روستاهای استان خاطر نشان کرد: اجرای پروژه های زمین ورزشی چمن مصنوعی و بوستان های امید روستایی در کشور پایلوت و بی نظیر است. و هم‌ اکنون بخش زیادی از این پروژه‌ها با پیشرفت های۶۰ تا ۷۰ درصد اجرایی شده و امیدواریم تا دهه فجر امسال، شاهد تکمیل قریب به اتفاق این پروژه‌ها در سطح روستاها باشیم. و روستاهایی که در تامین زمین برای اجرای بوستان‌های روستایی مشکل داشته‌اند با تشکیل کارگروه تخصصی، متشکل از معاون روستایی بنیاد مسکن استان، معاون روستایی دفتر شهری و روستایی استانداری، معاون دفتر فنی، بخشدار و رئیس شوراهای اسلامی هر بخش این موضوع طی بازدید میدانی، بررسی و حداکثر طی یک هفته تعیین تکلیف خواهد شد.
در این نشست، مدیران شعب بنیاد مسکن استان، بخشداران و روسای شورای بخش‌های استان، نظرات و دیدگاه‌های خود را بطور جداگانه مطرح و راهکارهای لازم در جهت پیشرفت کار ارائه نمودند.

IMG_9121 IMG_9105 pfMIh

Print Friendly, PDF & Email