خسته نباشید به مثلث دکتر سالاری، عوض پور و مهندس باستی برای افتتاح فاز اول شهرک گردشگری بوشهر

فاز اول شهرک گردشگری بوشهر افتتاح شد. درست در همان جایی که روز اول گفتند نمی شود، بدرد نمی خورد. اینجا کجا تا درست شود. عمر سیاسی استاندار کفاف نمیکند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری دلیران تنگستان: فاز اول شهرک گردشگری بوشهر افتتاح شد. درست در همان جایی که روز اول گفتند نمیشود، بدرد نمی خورد. اینجا کجا تا درست شود. عمر سیاسی استاندار کفاف نمی کند. چرا ولخرجی؟ و از این پرسش های عجیب وغریب.

اما دکتر سالاری خود می دید که بزودی آنجا فنس زده خواهد شد یا نیروی دریایی یا نیروی هوایی یا این منطقه که آلان بعضی ها متوجه شده اند چه دور نمای قشنگی برای بوشهر دارد از دست می رفت. خیلی ها با بغض کارهای عمرانی سالاری و تیمش را با نگاه اینکه صبر کن گند این کار در می آید نگاه می کردند. خیلی ها حسادت می ورزیدند که چرا به فکر گروه ما و تیم ما این شهرک گردشگری طراحی نشد. وخیلی ها می گفتند این کار بُخور بُخور است و مردم چبزی دستگیرشان نمی شود و خود را برای هزاران انتقاد آماده کردند. اما مثلث مدیریت کلان استان دکتر سالاری، مهندس بایستی معاون عمرانی و عوض پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایشان، پای کار ایستادند.

حیدری-  سرپرست بنیاد مسکن استان که از نیروهای پرتلاش این طرح بود می گفت: دکتر سالاری  امان ما را بریده بود هر روز شاید اغراق است که بگویم، اما هرهفته گزارشی از من می خواست. این طرح در مسیر خروجی بوشهر قرار دارد. هم دکتر سالاری و هم مهندس باستی  هرگاه با خودرو از استان خارج می شدند باید ابن طرح را از شیشه خودرو نگاه می کردند بنابراین کم کاری ایی نمی توانست انجام گیرد. عملیات بزرگ خاک برداری آن و جایگزین کردن سنگ هایی از معادن کوه های اطراف استان بجای آنها واقعا مشکل بود. این طرح وقتی تکمیل شد، دوستان به کمیت وکیفیت این کار زیبا پی می برند. فاز اول این طرح در حالی افتتاح شد که موج اول مسافران نوروزی از راه می رسند و انشاالله در سال آینده خواهند دید فضای سبز و زیبای اینجا بهترین مکان برای اتراق می شود که مسافران عزیز از بوشهر انتظار دارند.

آن چبزی که در طرح گنجانده شده و انشاالله عملی شود کار ماندگاری است که نارفیقان کماکان غصه و حسادت آن را می خورند و دوستداران بوشهر یقیناً به آن افتخار می کنند.

خسته نباشید به مثلث دکتر سالاری، عوض پور و مهندس باستی و  پیمانکار و کارگران زحمتکش این طرح و همچنین حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان که الحق هم در این طرح و هم در همه مسئولیت های محوله توانمندی خود را نشان داده و استاندار محترم  می بایست توجه بیشتری به این نیروی بومی و البته هماهنگ با پیشرفت بخش مسکن روستایی استان بکند.

  • این طرح در زمینی به مساحت ۸۵ هکتار زیر سازی آماده شده که فاز اول آن با ۱۴/۵ هکتار در ۲۷ اسفند ماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور همراه با استاندار و مدیران پرتلاش استان افتتاح گردید.
  • این طرح شامل ۳ فاز می باشد که در فاز اول آن فضای سبز و محیط قایقرانی و همچنین محیط بازی های آبی برای کودکان و دیگر تفریحات سالم درآن پیش بینی و دیده شده.
  • تا کنون حدود ۱۵۰ میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده که به نوعی در این مدت برای عده زیادی نیز اشتغال ایجاد کرده است.

 « به امید اتمام هر چه سریع تر کامل این طرح »

IMG_20160319_181347

Print Friendly, PDF & Email