درخواست فرماندارعسلویه، راه اندازی شعبه بنیاد مسکن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در حاشیه شورای اداری شهرستان عسلویه……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در حاشیه شورای اداری شهرستان عسلویه، فرماندار با مدیرکل بنیاد مسکن درخصوص بررسی پروژه های شهرستان دیدار نمودند.
در این دیدارفرماندارعسلویه گفت: مردم این شهرستان با وحدت و همدلی و انسجام مثال زدنی در کنار هم زندگی می کنند و در عرصه‌های مهم مانند انتخابات همراهی خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده اند. و با توجه به نیازشهرستان، اولویت های آموزشی، فرهنگ و مبارزه با آسیب های اجتماعی را در برنامه های خود قرار داده ایم. و با فعال کردن کمیته ای به دنبال اجرای این برنامه ها هستیم.
نادری افزود: اخیراً ادارات بنیاد شهید، دفتر امور اهل سنت ، منابع طبیعی و شبکه بهداشت و درمان در شهرستان مستقر شده اند و انتظار داریم مجموعه بنیاد مسکن با نظارت بهتر بر انجام پروژه های خود از نزدیک، شعبه ای در شهرستان ایجاد نماید و همچنین در آینده نزدیک بتوانیم اداراتی همچون صنعت معدن و تجارت و دامپزشکی استقرار پیدا کنند.
حیدری، بیان کرد: منطقه عسلویه با پیشرفت و گستردگی انجام کارهای عمرانی در روستاها روبرو می باشد. پیگیری کارهای اجرایی و همچنین تکریم ارباب رجوع از نزدیک که باعث تسریع در انجام کار خواهد شد، از وظایف بنیاد مسکن می باشد. وی تصریح نمود بنیاد مسکن آمادگی خود را در راه اندازی شعبه شهرستان عسلویه اعلام می نماید و همکاری فرمانداری، در این تصمیم گیری در مهیا شدن شعبه بنیاد مسکن شهرستان، می تواند تأثیر گذار باشد.

Print Friendly, PDF & Email