دهیاران تخلفات احتمالی در اجرای طرح ها را اعلام کنند

فرماندار جم گفت: روستاهای شهرستان جم ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه دارند……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نوروزی – فرماندار شهرستان جم در حاشیه بازدید از روستاهای نیلاب، تاک پوک، گندم زار و تل حاجی نوشاد شهرستان با تبریک روز ملی روستا اظهار داشت: توسعه روستاها از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید است و طی دو سال اخیر جهش بسیار خوبی در توسعه و عمران روستاها صورت گرفته است. و توسعه روستاها را زیربنای اصلی توسعه شهرستان دانست و گفت این موضوع را مسئولان با جدیت بیشتری بررسی کنند.
نوروزی- سرمایه گذاری در روستاها را یکی از عوامل مهم در ماندگاری و اشتغال پایدار دانست و تصریح کرد: باید شرایط را برای حضور تولیدکنندگان و صنعت گران در روستاها فراهم کرد تا بتوان از هجوم جمعیت به سمت شهرها و تبعات ناشی از آن جلوگیری کرد. همچنین خدمات رسانی مطلوب به روستاها و توسعه فضاهای رفاهی و فرهنگی را از دیگر عوامل رشد کیفی روستاها برشمرد و افزود: احداث اماکن ورزشی، پارک ها، راه ها و سایر خدمات عمومی از موارد مهم در تثبیت روستاهاست و دولت تدبیر امید در شهرستان گام های بسیار خوبی در این زمینه برداشته است.
فرماندار اضافه کرد: احداث چمن های مصنوعی و بوستان های امید از طرح های بسیار مهمی است که در یک سال اخیر عملیات اجرایی آن در شهرستان آغاز شده است. ایشان با تاکید بر اینکه نباید اعتبارات محدود به دست آمده را با بی دقتی و ضعف نظارت هدر داد افزود: بنیاد مسکن در واگذاری طرح به پیمانکاران و نظارت بر آنها دقت لازم را به خرج دهد و دهیاران نیز موظف هستند تخلفات احتمالی در اجرای پروژه ها را در سریع ترین زمان اعلام نمایند.
وی توجه به کیفیت اجرای طرح های عمرانی را، مهم و حیاتی ارزیابی کرد و گفت: همه دهیاران و شوراها و همچنین ناظرین بخشداری ها، روند اجرای طرح های روستایی را مورد ارزیابی قرار دهند و از هرگونه هدررفت بیت المال جلوگیری نمایند.

8I4A0428

8I4A0435

Print Friendly, PDF & Email