دیدار با امام جمعه شهرستان کنگان

امام جمعه کنگان، از بنیاد مسکن و زحمات زیادی که در اجرای این پروژه کشیده شده است قدردانی نمود……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، حجت الاسلام محمودی- امام جمعه شهرستان کنگان با مهندس درفشی – معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها در بنیاد مسکن کشور دیدار نمودند. در این دیدار رضایی- مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن مرکز، حجت الاسلام رکنی- قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان و دیگر مسئولین همراهی نمودند.
در این نشست امام جمعه کنگان، از بنیاد مسکن و زحمات زیادی که در اجرای این پروژه کشیده شده است قدردانی نمود و در روند اجرای پروژه مصلی کنگان مطالبی را بیان نمود همچنین رسیدن به یک نظر اجماع و راهکارهای لازم در جهت برون رفت از مشکلات بوجود آمده در پروژه، و استفاده از تمامی ظرفیت های بنیاد مسکن بعنوان یک پشتوانه برای پیمانکار جدید درجهت اتمام مصلی و حمایت های لازم از بنیاد مسکن مرکز را خواستارشدند.
سپس مهندس درفشی- در مورد زمان انعقاد قرارداد، پرداخت بیمه، مالیات و ارزش افزوده که از محل اعتبار پروژه پرداخت می شود، همچنین در مورد برآورد اولیه نکاتی را جهت روشن شدن مسائل مطرح شده بیان نمود.
وی افزود: در برآوردها همیشه بین هزینه و پیشرفت فیزیکی تناسب وجود ندارد و با رسیدگی به اسناد موجود، صورت وضعیت ها به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.
احداث این مصلی که شامل: شبستان، ساختمان های اداری، وضوخانه وسرویس های بهداشتی در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۸۲ درصد در حال ساخت می باشد.

IMG_9088

Print Friendly, PDF & Email