دیدار نماینده مجلس با سرپرست بنیاد مسکن

خدماتی که توسط بنیاد مسکن در سطح استان انجام گرفته بسیار مطلوب است……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، حجه الاسلام پور فاطمی- نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان اظهار داشت: خدماتی که توسط بنیاد مسکن در سطح استان انجام گرفته بسیار مطلوب است و در سال گذشته در حوزه انتخابی دو شهرستان، اعتبارات خوبی اختصاص یافت و با رایزنی های مناسب از اعتبارات ملی در سطح شهرستان ها تزریق شد. و تمامی پروژه ها توسط بنیاد مسکن انجام گرفت که همگی به بهره برداری رسیده است. همچنین در سال جاری ۸ پروژه از اعتبارات ملی به بنیاد مسکن محول خواهد شد و انتظار داریم بنیاد مسکن همچون سنوات گذشته، عملیات اجرایی آنها را به موقع آغاز نماید.
با توجه به اعتبارات ابلاغ شده، حیدری گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال برای ۴۴۰ پروژه در سطح استان در دستور کار قرار گرفته است. و بنیاد مسکن تمام مساعدت و تلاش خود را در انجام پروژه های اعلام شده در دو شهرستان دشتی و تنگستان با حمایت نماینده مجلس و مسئولین استانی به کار خواهد گرفت تا طرح های ابلاغی به موقع و در زمان تعیین شده به بهره برداری برسند و شاهد رشد و بالندگی روستاها باشیم.
وی از نماینده مجلس خواستار پیگیرهای لازم و به موقع تخصیص اعتبارات شدند، و این موضوع در روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها بی تأثیر نخواهد بود.

IMG_8775

Print Friendly, PDF & Email