آخرین خبرها

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی از بنیاد مسکن شهرستان کنگان

نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه از بنیاد مسکن شهرستان کنگان……..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: دکتر موسی احمدی نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با کردی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کنگان در خصوص روند اجرای قانون ساماندهی (سند دار کردن خانه های مسکونی) در شهر کنگان دیدار نمودند.

ابتدا کردی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کنگان گزارشی را در خصوص پرونده های ثبتی شهر کنگان ارائه و بیان داشتند در فاصله سه ماه به پایان سال ۹۱ این بنیاد توانست با همکاری ادارات مرتبط خصوصا فرماندار کنگان تعداد ۱۹۷۰ پرونده مربوط به متقاضیان را تکمیل و به اداره ثبت اسناد و املاک و راه و شهرسازی تحویل نماید که از این تعداد، ۱۲۰۰ فقره پرونده توسط کارشناسان بنیاد مسکن و اداره ثبت بازدید به عمل آمد و برای ۸۵۰ پرونده، رای صادر گردید. که از این تعداد، ۵۷۲ پرونده مراحل گردش ثبتی آنها به پایان رسیده و رای لازم صادر شده است. و تاکنون ۱۵۰ فقره سند مالکیت تحویل بنیاد مسکن شهرستان کنگان گردیده است.

کردی اعلام نمود چنانچه ادارات مرتبط با اجرای قانون ساماندهی، همکاری مناسبی داشته باشند بنیادمسکن تلاش خواهد کرد تا پایان سال ۹۲ تمام اسناد صادر و به متقاضیان تحویل داده شود.

در ادامه حجت الاسلام  دکتر احمدی نماینده مجلس شورای اسلامی از نحوه عملکرد و پیگیری های لازم توسط بنیاد مسکن کنگان در جهت رفع مشکل مردم شهر کنگان خصوصاً محله های حسین آباد و منصور آباد تشکر و قدردانی نمودند و اظهار داشتند شتاب دهی به تعیین تکلیف و ساماندهی املاک شهرکنگان از خواسته بحق مردم این شهر است.

Print Friendly, PDF & Email