ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی در استان بوشهر آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ عملیات ساخت ۲ هزار واحد مسکونی با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در شهرستان دشتی با حضور استاندار بوشهر آغاز شد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ر آغاز ساخت ۲ هزار واحد مسکونی در دشتی با اشاره به اجرا طرح نهضت ملی مسکن اظهار داشت: با اجرایی شدن این نهضت آثار و عواقب بسیار مهمی برای مردم به ویژه محرومان به همراه دارد.

محمد هادی رستمیان مسکن را به‌عنوان موتور پیشرو و محرک اقتصادی نام برد و افزود: اجرا طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر حل مشکل مسکن مردم، نقش مهمی در تحوّل‌آفرینی و رونق اقتصادی دارد.

وی با اشاره به آغاز ساخت ۲ هزار واحد مسکونی در استان بوشهر تصریح کرد: در ساخت ۲ هزار واحد مسکونی با زیربنا ۲۰۰ هزار متر مربع ۱۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در سال نخست اجرا طرح نهضت ملی مسکن بیش از ۱۰ هزار واحد مسکونی ساخته می‌شود خاطر نشان کرد: از ۱۰ هزار و ۷۲۶ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن استان بوشهر سهمیه سال اول در قالب طرح‌هایی شامل ۲ هزار و ۸۶۰ واحد، یک هزار ۶۰۰ واحد، ۳ هزار و ۳۱۶ واحد و ۲ هزار واحد مسکونی عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

رستمیان تصریح کرد: تا ۱۰ روز آینده ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی دیگر با تلاش اداره کل راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن، شرکت عمران شهر جدید عالی شهر با همراهی اعضا شورای مسکن استان بوشهر و فرمانداران ۱۰ گانه استان آغاز می‌شود.

وی تسریع در اجرا طرح نهضت ملی مسکن همراه با کیفیت بالا را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تزریق اعتبار ساخت این پروژه تحرک، شادابی، رونق و پویایی برای مجموعه‌های اقتصادی به همراه دارد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر اضافه کرد: این پروژه‌ها با توجه به اینکه صنعت ساختمان از گودبرداری، فونداسیون تا مراحل انتهایی مشاغل بسیاری ایجاد می‌کند زمینه رونق چرخه صنعت را شتاب می‌دهد.

رستمیان بیان کرد: دولت مردمی آیت‌الله رئیسی با تکیه بر تلاش جهادی و اهداف و آرمان انقلاب اسلامی و با همراهی و همدلی مردم گام‌های سریع و بزرگ و شتابنده‌ای به سمت رشد، اعتلا و ارتقا اهداف نظام اسلامی بر می‌دارد و دشمنان از جمله منافقین، بدخواهان، و معاندان کج‌اندیش با توجه به تفکرات پوچ و واهی و باطل که دارند ناامید می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email