آخرین خبرها

ساخت ۸۲۵ واحد مسکونی توسط خیرین استان بوشهر

شهبازی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن سازاستان از ساخت ۸۲۵ واحد مسکونی  خبرداد…..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر دریک نشت کاری شهبازی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن سازاستان، مهندس بازیاری بخشداربندرریگ و مهندس افرند سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه نسبت به بررسی مسائل و پیشرفت پروژه ۸۰ واحدی بندرریگ پرداختند.

 شهبازی بیان داشت: از مجموع ۸۲۵ واحد مسکونی درحال ساخت این انجمن۸۰ واحد متعلق به بندر ریگ می باشد و تاکنون ۲۴ واحد آن به مرحله بهره برداری رسیده است و مابقی پروژه ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و نسبت به دیگر واحدهای درحال ساخت استان جلوتر و مفیدتر است .

وی افزود میزان اعتبار هزینه شده در این پروژه تاکنون دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال می باشد و کمک های مردمی به حدی بوده که برای ساخت هر واحد ۸۰ میلیون ریال اهدا شده است.

مهندس بازیاری بخشداربندرریگ گفت: مسئولان بخش های دولتی بویژه نهادهای فرهنگی باید همکاری بیشتری با انجمن خیرین داشته باشند چرا که داشتن سرپناهی مطمئن، سبب فراهم شدن امنیت خانواده ها بویژه زوج های جوان و زنان سرپرست خانوار می شود.

بخشدار ریگ یاد آور شد جذب خیرین مسکن ساز به منظور برخورداری مسکن مناسب برای جوانان و سایر گروه های اجتماعی باید در اولویت قرار بگیرد.

anjoman

Print Friendly, PDF & Email