سومین جلسه ستاد شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ سومین جلسه ستاد شورای اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با حضور معاونین در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

در ابتدا حمید حیدری بریدی – مدیرکل و رئیس ستاد اقامه نماز بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گزارشی از اقدام های ستاد ارائه داد و گفت: در زمینه برنامه زمانبندی و اجرای برنامه ها نباید تساهلی پیش آید و کلیه فعالیتها باید به صورت منظم اجرایی گردد.
در این نشست قائم مقام نماینده ولی فقیه و دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل بنیادمسکن استان به دو حدیث درباره اهمیت نماز جماعت اشاره کرد و گفت: امام محمد باقر(ع) فرمود که : فضیلت نماز جماعت نسبت به نماز فرادی ۲۵ درجه در بهشت بر آن برتری دارد. همچنین کسی که به نماز جماعت بی اعتنا باشد و بدون علت در آن شرکت نمی کند، او (در حقیقت) نماز نخوانده است.(نمازش فاقد فضیلت و کمال است) حجت الاسلام سید علی اصغر رکنی همچنین در خصوص اهمیت و ضرورت حضور معاونین و مدیران در نماز جماعت به عنوان الگوی کارکنان سخنان مبسوطی اشاره کرد.
در ادامه پس از بحث و تبادل نظر در مورد برنامه های فرهنگی با موضوع نماز مباحثی مطرح و تصمیم هایی مورد تصویب اعضاء قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email