سومین شورای اقامه نماز بنیاد مسکن استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، سومین جلسه ستاد اقامه نماز استان با حضور……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، سومین جلسه ستاد اقامه نماز استان با حضور حیدری- مدیرکل و رئیس ستاد اقامه نماز استان و رکنی حسینی- دبیر شورای اقامه نماز و اعضای ستاد در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

در ابتدا حجت الاسلام رکنی، ضمن تأکید در برنامه های سال ۹۵، یکی از نشانه های مدیریت را صبر نام برد و یادآور گردید کلمه صبر در احادیث و روایات متعددی بیان شده است و بعداز هر صبری، ظفر خواهد بود. ونکته دوم را مشورت گرفتن از افراد کارآمد و با تجربه توصیه نمود. همچنین از مسئولین خواست در نماز جماعت با توجه به مشغله کاری، به نحوی برنامه ریزی شود تا بیشتر از هر زمان دیگر در نماز جماعت شرکت نمایند و برای دیگران الگو قرار گیرند وهدف این باشد: چون دیگران در نماز جماعت شرکت می کنند، ما هم شرکت کنیم. و این عمل، انسان را از پلیدی و تکبّر دور   می سازد.

در ادامه حیدری، با قدردانی ازفرصت پیش آمده در خصوص تشکیل جلسه نماز بیان کرد: مباحث نماز یک مسئله اعتقادی است و باور و ایمان نسبت به آن، گاهی اوقات قصور و کوتاهی در انجام این فریضه صورت گرفته که به هر دلیل قابل پذیرش نیست و این موضوع از تأکیدات و تذکرات دین و ائمه می باشد. با تشکیل این نشست ها، تذکرات لازم را بشنویم و توفیق عمل به آن را پیدا کنیم. وی خود و معاونین را در برپایی هر بیشتر نماز جماعت اول وقت به همراه تعدادی از پرسنل  نسبت به گذشته را خواستار شدند.

در پایان تصمیمات لازم در خصوص راه اندازی کلاس آموزش روخوانی قرآن جهت فرزندان همکاران در مقطع ابتدایی، استفاده از کلمات قصار در خصوص اهمیت نماز در نمازخانه و ارسال از طریق اتوماسیون، تغییرات جزئی در فضای نمازخانه اداره کل بنیاد مسکن و پیگیری و هماهنگی حضور امام جماعت در بنیاد مسکن شهرستان و امور ماشین گرفته شد.

IMG_0881

Print Friendly, PDF & Email