صدور اسناد مالکیت املاک در بوشهر تسریع می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: صدور اسناد مالکیت املاک روستایی و شهری در این استان تسریع خواهد شد.

علیرضا مقدم در نشست با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته برای سنددار کردن املاک روستایی و شهری، اظهار کرد: صدور اسناد مالکیت املاک روستایی و شهری در بوشهر تسریع خواهد شد.

وی اضافه کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور موظفند در طول برنامه توسعه برای کلیه روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت سند مالکیت صادر کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر هدف عمده از برگزاری نشست‌های مشترک با اداره کل ثبت اسناد و املاک را بررسی مشکلات و موانع صدور سند در اجرای مقررات قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن عنوان کرد و افزود: تاکنون ۸۶۸ جلد سند مالکیت روستایی و شهری با همکاری ثبت اسناد و املاک صادر شده است که امیدواریم از طریق تعامل و همکاری و تلاش بیش از پیش در امر خدمت رسانی به مردم به‌ویژه قشر روستایی، موجبات رضایت مردم فراهم شود.

Print Friendly, PDF & Email