آخرین خبرها

صدور ۳۰۰۰ جلد سند اماکن روستایی و شهری

حیدری گفت: در سال ۹۳ اختصاص ۳۰۰۰ فقره سند به بنیاد مسکن استان………

بهرسی مدیر کل ثبت و اسناد استان ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده توسط بنیاد مسکن اظهار داشت: چنانچه دو دستگاه با هم هماهنگ عمل کنند قطعا به مقاصد و منویات اداری دستیابی پیدا خواهند کرد.
در پایان این جلسه مشکلات هر شهرستان به تفکیک بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ و به تصویب رسید و در صورتجلسه مربوطه مکتوب گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر به منظور هم اندیشی، بررسی راهکار ها و سیاست ها در جهت دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده نشستی با حضور سرپرست بنیاد مسکن استان، مدیر کل ه ثبت اسناد و املاک استان، معاونین، مدیران شعب بنیاد مسکن و ادارات ثبت استان دراداره کل بنیاد مسکن برگزار گردید.
حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان با اشاره ای اجمالی و گذرا بر فعالیت هایی که در سطح استان بوشهر مبتنی بر مشارکت و توانمندی و تعاملی که بین دو مجموعه بنیاد مسکن و ثبت و اسناد اتفاق افتاده است بیان کرد: تا کنون ۲۴۷۶ فقره سند در سال ۹۳ صادر شده که ۸۹۱ فقره سند مربوط به شهر های زیر ۲۵ هزار نفر و ۱۵۸۵ فقره مربوط به اماکن روستایی است.
در ادامه حیدری گفت: تعداد پرونده های شهری و روستایی ارسالی بنیاد مسکن به اداره ثبت ۶۹۸۵ فقره می باشد که تعداد ۳۹۵۷ فقزه آن، آراء مربوطه صادر شده است و با توجه به اختصاص سهمیه ۳۰۰۰ فقره سند در سال ۹۳ به بنیاد مسکن استان، امیدواریم که با تعامل و همکاری بین دو دستگاه بتوانیم در زمینه صدور سند اماکن روستایی و شهری تا پایان سال جاری تمامی اسناد منجر به صدور سند شوند.

IMG_4707

STB_4711

IMG_4708

Print Friendly, PDF & Email