Breaking News

طرح‌های ملی مسکن نیازمندان در استان بوشهر تسریع شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های ملی مسکن نیازمندان در سطح استان، خواستار سرعت بخشی در روند اجرایی این طرح‌ها شد.

احمد محمدی‌زاده در بازدید از طرح‌های ملی مسکن نیازمندان بنیاد مسکن و طرح علوی در بخش بوشکان دشتستان با تاکید بر سرعت بخشی در اجرای این طرح‌ها، از دستگاههای خدمات رسان و مرتبط خواست همکاری همه جانبه‌ای با بنیاد مسکن در اجرای این طرح‌ها داشته باشند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر هم در این بازدید گفت: سهم این استان از محل تفاهم‌نامه مشترک این بنیاد و بنیاد مستضعفان برای ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان کشور ۲۴۳ واحد مسکونی است.

علیرضا مقدم افزود: از این شمار واحد مسکونی ۱۵۸ واحد در مناطق بخش ارم و بوشکان شهرستان دشتستان و بقیه در سایر مناطق استان بوشهر ساخته می‌شود.

وی عنوان کرد: در زمان حاضر عملیات اجرایی ۷۵ درصد از این واحدهای مسکونی از محل تفاهم نامه یاد شده در استان بوشهر آغاز شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: در اجرای این طرح از محل تفاهم نامه بنیاد مسکن و بنیاد مستضفعان ۲ تن میلگرد و ۱۰ تن سیمان به صورت رایگان تامین و ۵۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات روستایی با کارمزد پنج درصد نیز پرداخت می‌شود.

وی می‌گوید محرومان هدف این تفاهم نامه کسانی هستند که زیر پوشش هیچ نهاد حمایتی قرار ندارند.

Print Friendly, PDF & Email