عملیات اجرایی سه هزار و ۳۱۶ واحد نهضت ملی مسکن در عالیشهر بوشهر آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ همزمان با آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید کشور سه هزار و ۳۱۶ واحد مسکونی نهضت ملی جهش تولید مسکن روز سه‌شنبه با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در شهر جدید عالیشهر استان بوشهر آغاز شد.

محمد هادی رستمیان در این آیین درشهر جدید عالیشهر افزود: با احتساب پروژه‌های امروز در زمان حاضر هشت هزار و ۳۱۳ پروژه واحد مسکونی از محل نهضت ملی جهش تولید مسکن در استان بوشهر فعال است.
وی بیان کرد: از این شمار پروژه واحدهای مسکونی فعال در استان بوشهر ۲هزار و ۸۱۷ واحد مسکن شهری و ۲هزار و ۱۸۰ واحد مسکن روستایی طی ماه‌های گذشته در استان آغاز شده است.
رستمیان با بیان اینکه زمین مورد نیاز برای اجرای این تعداد پروژه مسکن برای ۲ سال تامین شده است اظهار کرد: براین اساس تاکنون ۲۰۰ هکتار زمین در محدوده شهرها و روستاها برای اجرای این تعداد پروژه مسکن در استان بوشهر تامین شده است.
وی یادآور شد: در هر منطقه ای که زمین مورد نیاز برای اجرای واحدهای مسکونی نهضت ملی جهش تولید مسکن وجود نداشته است الحاق صورت گرفته و مشکلی در این زمینه نیست.
رستمیان گفت: پروژه‌های نهضت ملی مسکن در ۴۰ شهر استان بوشهر توزیع شده است.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: تاکنون ۵۴ هزار متقاضی شرکت در نهضت جهش تولید مسکن در استان بوشهر وجود دارد که بیش از ۲۰ هزار واحد پالایش متقاضیان انجام شده و باید با تامین سهم آورده خود در ردیف متقاضیان موثر قرار بگیرند.
وی یادآور شد: براساس هماهنگی های انجام شده قرار است تا ۱۰تا ۱۵ روز آینده عملیات اجرایی پنج تا ۶ هزار واحد مسکونی دیگر از محل نهضت ملی جهش تولید مسکن در استان بوشهر آغاز شود.

Print Friendly, PDF & Email