عملیات اجرایی هزار واحد مسکونی روستایی در تنگستان آغاز شد

عملیات اجرایی هزار واحد مسکونی روستایی از محل اعتبارات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در شهرستان تنگستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ استاندار بوشهر در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت هزار واحد مسکونی در تنگستان اظهار داشت: در دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به حوزه مسکن صورت گرفته است.

احمد محمدی‌زاده اضافه کرد: در همین راستا طرح‌های بزرگ مسکن در نقاط مختلف کشور آغاز شده و در استان بوشهر نیز این طرح‌ها با جدیت در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در شهرستان تنگستان امروز شاهد طرح‌ها و برنامه‌های مهمی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خواهیم بود که امیدواریم نتیجه این اقدامات رضایت‌مندی مردم را درپی داشته باشد.

فرماندار شهرستان تنگستان نیز گفت: ۴۵۰ واحد مسکن روستایی و ۵۳۰ هزار متر مربع آسفالت روستایی ر تنگستان از ابتدای دولت تاکنون انجام شده است.

احمد لطفی افزود: میزان مقاوم سازی مسکن روستایی در تنگستان از ۵۳ درصد به ۵۷ درصد رسیده و با این یک هزار واحد این رقم از متوسط مقاوم سازی استان بیشتر خواهد شد.

در آئینی با حضور استاندار و معاونان عمرانی و اقتصادی استاندار بوشهر، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس و جمعی از مدیران در روستای کاکلی تنگستان، عملیات اجرایی هزار واحد مسکونی روستایی از محل اعتبارات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در تنگستان آغاز شد.

Print Friendly, PDF & Email