آخرین خبرها

عملیات اجرایی چهار پروژه درروستاهای بخش ریگ بوشهر کلنگ زنی شد

بمناسبت هفته دولت در مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی چهار پروژه رفاهی و ورزشی در روستاهای……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، بمناسبت هفته دولت در مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی چهار پروژه رفاهی و ورزشی در روستاهای پوزگاه و مال محمود در بخش بندر ریگ شهرستان گناوه در آیینی باحضور مهندس یوسفی- فرماندار شهرستان گناوه، شیرافکن- بخشدار بخش بندرریگ، مهندس افرند – مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه و دیگر مسئولین شهرستان گناوه آغاز شد.
فرماندار گناوه دراین آیین گفت: شهر و روستاهای بخش ریگ از اهمیت بالایی در زمینه های مختلف برخوردار هستند و باید همه تلاش کنیم آنچه که شایسته مردم این خطه است، انجام شود. همچنین نگاه و توجه دولت تدبیر و امید به پروژه های ورزشی و بوستان محله ای ویژه است.
در ادمه مهندس افرند،اظهار داشت: احداث زمین چمن مصنوعی ورزشی و بوستان امید از پروژه هایی است که بمناسبت گرامیداشت هفته دولت در این روستاها آغاز می شود. برای احداث زمین چمن مصنوعی در هریک ازاین روستا یک میلیارد و نهصد میلیون ریال، و اجرای بوستان امید روستای پوزگاه ۵۵۰ میلیون ریال و مال محمود ۴۰۰ میلیون ریال اختصاص یافته است.
شیرافکن- بخشدار بندر ریگ نیز با قدردانی از اهالی روستاهای این بخش بخصوص روستای پوزگاه که در تأمین زمین برای اجرای طرح های عمرانی اختصاص دادند گفت: همدلی و همزبانی مردم با دولت، مسوولان را در خدمت رسانی بهتر یاری می کند.

DSC02256

Print Friendly, PDF & Email