آخرین خبرها

عملی شدن وعده استاندار به زلزله زدگان دشتی

معاون امور عمرانی استاندار در دیدار با مردم شهر شنبه از عملی شدن وعده استاندار خبر داد و اعلام کرد که مبلغ ۳ میلیون تومان کمک بلاعوض به واحدهایی که سقف پوشی انجام داده اند با نظارت بنیاد مسکن درحال پرداخت است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: معاون امور استانداربه همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان – فرماندار – سرپرست مدیریت بحران استانداری – معاون فرماندار – شهردار شُنبه و دیگر مسئولان منطقه با مردم زلزله زده شهرستان دشتی در حسینیه ثارالله شهر شُنبه دیدار کردند.

درابتدای این دیدار مهندس فرزانه اظهارداشت: هدف ما این است تا کاربازسازی مناطق زلزله زده شهرستان دشتی هرچه زودتر به اتمام برسد واین امر، همکاری مردم را می طلبد. و امیدواریم با همکاری مردم تمام واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده تا ۱۵ روز آینده سقف پوشی شود و گزارشی از عملکرد بازسازی و روند پیشرفت ساخت واحدهای مسکونی در شهر و روستا بیان داشتند و تعداد واحدهای پایان یافته را ۹۰۰ واحد اعلام نمودند.

در ادامه مهندس رستمی معاون امور عمرانی استاندار، به مردم اطمینان دادند که استاندار و دیگر مسئولان دولتی تلاش می کنند هر چه زودتر شهر زلزله زده شُنبه را به حالت اولیه برگردانند. وی در ادامه افزود: از مجموع هزار و ۲۳۸ واحد مسکونی در حال بازسازی، مرحله سفت کاری، حدود ۸۰ درصد پیشرفت داشته است. هرچند امر بازسازی با ماه رمضان وکمبود نیروی انسانی و گرمای تابستان همراه بود اما این پیشرفت نشان می دهد که کُند عمل نکرده ایم. وی درپایان اعلام کرد تاکنون دولت به  مناطق زلزله زده شهرستان دشتی ۸۰۰ میلیارد تومان کمک کرده است.

Print Friendly, PDF & Email