فرماندار تنگستان: بنیاد مسکن پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکونی اعلام کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار شهرستان تنگستان تأکید کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دو هفته‌ای یک بار پیشرفت فیزیکی مسکن را به شورای مسکن شهرستان اعلام کند.

بخش دیگر اظهارات فرماندار شهرستان تنگستان را در شورای مسکن این شهرستان در ادامه می خوانید:

🔹 شهردار اهرم نسبت به اجرای تبلیغات میدانی و درون شهری طرح ملی مسکن اقدام لازم را به عمل آورد.

🔹دستگاه‌های حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی، افرادی را که در سامانه ثبت نام کرده‌اند، به فرمانداری اعلام تا دستگاه‌های بنیاد مسکن و راه و شهرسازی نسبت به واگذاری زمین اقدام کرده و بر اساس برنامه زمان بندی، عملیات اجرایی احداث مسکن را آغاز نمایند.

🔹راه و شهرسازی تایید و ابلاغ طرح تفکیکی و الحاق ۳۰ هکتاری زمین شهر اهرم را حداکثر تا یک ماه آینده اجرایی کند.

🔹آموزش و پرورش برای فرهنگیانی که در سامانه ثبت نام نموده‌اند، نسبت به توجیه این افراد برای افتتاح حساب و واریز وجه اقدام کنند؛

🔹در صورتی که تعاونی مسکن این اداره آمادگی ساخت مسکن جهت جامعه فرهنگیان داشته باشد، بنیاد مسکن و راه و شهرسازی نسبت به واگذاری زمین اقدام نمایند.

🔹شهردار و شورای اسلامی آباد نسبت به توجیه متقاضیانی که در سامانه ثبت نام نموده‌اند، جهت افتتاح حساب و مراجعه به بنیاد مسکن اقدام نمایند.

🔹شورا و شهرداران آباد و اهرم نسبت به شناسایی نیازمندان به مسکن در بخش خود مالکی و شهروندانی که متقاضی مسکن بوده و فاقد سند رسمی هستند، نسبت به مراحل ثبت و صدور سند اقدام نماییند.

🔹

Print Friendly, PDF & Email