فرماندار دشتستان: جایگاه بنیاد مسکن استان بوشهر رفیع‌تر از گذشته است

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به اقدامات سریع و شایسته بنیاد مسکن استان در حادثه سیل آذرماه سال گذشته در این شهرستان، تصریح کرد:  عملکرد قابل تحسین بنیاد مسکن در جریان سیلاب سال گذشته که سرعت و کیفیت را در روند کارشناسی‌ها و بازسازی‌های مناطق سیل زده را به همراه داشت، سبب گردید جایگاه این نهاد انقلابی برایم عزیزتر، ارزشمندتر و رفیع‌تر از گذشته شود.

فتح الله نوروزی در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: قطعاً سال۱۴۰۰، سال تسریع بخش اجرای پروژه های عمرانی در سطح روستاها و شهرهای شهرستان خواهد بود. 
وی، خدمات‌ رسانی بهینه به مردم را مهمترین وظیفه دانست و از مسئولین دستگاه‌های اجرایی بویژه بنیاد مسکن خواست در بخش‌های شهری و روستایی بالاخص توسعه پایداری روستایی، جلوگیری از مهاجرت مردم از روستاها به شهر، رضایتمندی مردم و فراهم سازی امکانات بیشتر مساعدت لازم را انجام دهند.
فرماندار دشتستان با بیان اینکه در بحث مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی و شهری بالاتر از نُرمِ کشوری هستیم، بر ادامه مقاوم سازی‌ها در سطح این شهرستان تأکید کرد.
نوروزی در ادامه از دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران خواست تا زمینه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در روستاها فراهم کنند.
در این دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با بررسی اقدامات انجام یافته توسط این نهاد قول داد تا همکاری لازم برای حل مشکلات این شهرستان داشته باشد.
Print Friendly, PDF & Email