فرماندار دشتی: ۵۷۶ واحد مسکونی در شهرستان دشتی در دست اجرا است

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار دشتی گفت: ۵۷۶ واحد مسکونی در چهار فاز در سطح شهرستان در دست اجرا است که تلاش داریم فاز اول آن تا پایان سال تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

علی بحرانی در جلسه شورای تأمین مسکن شهرستان دشتی اظهار داشت: در حال حاضر فاز اول دارای ۸۴ واحد است که پیشرفت فیزیکی آن ۵۰ درصد و فاز دوم نیز ۶۰ واحد که پیشرفت فیزیکی آن نیز ۴۳ درصد است.

وی افزود: برای شهر خورموج سه هزار و ۲۶۳ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد تاکنون هزار و ۲۰۰ نفر مراجعه و ۸۷۱ نفر نیز افتتاح حساب کردند.

بحرانی بیان کرد: در شهرهای کاکی، شنبه و بادوله به دلیل عدم استقبال مردم از طرح جهش ملی مسکن پیگیری‌های لازم صورت گرفت تا منازل به صورت ویلایی ساخت و در اختیار مردم قرار بگیرد.

وی ادامه داد: زمین‌های شهر کاکی که دارای سند عادی هستند و افراد نمی‌توانند ساخت و ساز کنند در صورت تائید شهرداری، ثبت اسناد ظرف مدت سه ماه نسبت به صدور سند اقدام کند.

بحرانی با تاکید بر اینکه وجود ناظر در پروژه‌های مسکن امری ضروری است، گفت: مجری و ناظر نباید از بنیاد مسکن باشد و باید تا پایان خرداد ماه این مشکل حل شود.

وی همچنین از عملکرد بانک‌های عامل در سطح شهرستان در طرح جهش تولید ملی مسکن تقدیر و تشکر کرد.

بحرانی افزود: دستگاه‌های اجرایی هر چه زودتر منازل سازمانی خود را تعیین و تکلیف کنند و ملزم به انعقاد قرار داد هستند.
کد خبر

Print Friendly, PDF & Email